Chalupa na vinařské stezce

Ubytování

Jde o dvě samostatné chalupy včetně garáže, zahrady, dvorku, bazénu, posezení u každého objektu, dětského koutku.

V hlavní budově
u bazénu se nachází tři ložnice s celkem 10 lůžky a postýlkou, dále obývací hala s kuchyní, krbem a rozkládací rohovou sedačkou pro dvě osoby. Velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Technická místnost s pračkou. Na chodbě u pokojů je nově klimatizační jednotka a samostatné WC. Chalupa celkem obytná plocha 140 m2. Z obývací haly vstup přímo na terasu s posezením u bazénu.

Ve vedlejší budově
v podkroví se nachází perfektně vybavený klimatizovaný apartmán 3+kk s obytnou plochou 75 m2. V apartmánu jsou dvě ložnice s 6ti lůžky, obývací hala s kuchyňským koutem, TV a rozkládací sedačkou pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou. V přízemí garáž pro dvě vozidla, místnost s infrasaunou pro 4 osoby a sprchami. Dále letní kuchyň s TV a rozkládací sedačkou. Součástí letní kuchyně je i malá koupelna se sprchovým koutem a WC. Pod budovou je sklípek s posezením. Z venkovní části přístřešek s posezením u dětského koutku. U posezení je pískoviště, houpačky, prolézačka, skákací trampolína.

Celková kapacita je 16 osob

Na zahradě ve dvoře je velká tenisová stěna či prostor pro sportovní vyžití. také je vám zde k dispozici velký zastřešený bazén o rozměrech 8x4x1,6m. k dispozici je rovněž půjčovna kol jak pro malé, tak i velké cyklisty (omezené množství kol).

Hlavní i vedlejší budova jsou klimatizované. Své auto, kolo nebo motocykl si můžete zaparkovat na parkovišti před domem, v garáži nebo ve dvoře. V celém objektu, i na zahradě i ve dvoře je možnost bezdrátového připojení k internetu. Po dohodě vám můžeme nabídnout prohlídku našeho malého sklípku, který se nachází cca. 100m od chalupy včetně degustace nebo případně degustaci ve sklepě u některého z vinařů z okolí. Posezení ve sklípku pod chalupou je ubytovaným k dispozici 24h. Zvířecí miláčky nechte prosím doma.

Příjezd po 16.00hod a odjezd do 10.00hod.

Těšíme se na Vás